Usługi
Technologia w firmie. Czy warto postawić na JIRA Polska?

Rozwój technologiczny wprowadził wiele dobrego. Nie pojawiły się wynalazki, które pomagają nam w życiu codziennym, ale też na rynku pojawiły się systemy informatyczne. Dziś przyjrzymy się platformie biznesowej – JIRA Polska. Sprawdź, czy warto postawić na to rozwiązanie.

Co to jest JIRA?

Pierwszym zagadnieniem, które należy sobie wyjaśnić, jest definicja JIRY. Co to jest JIRA Polska? Jest to platforma biznesowa, za pomocą której przepływ informacji w Twojej firmie znacznie się usprawni. Sam system ma wiele przydatnych funkcji, które nie tylko poprawiają komunikację w przedsiębiorstwie, ale też pomagają zarządzać dokumentacją i zasobami firmy. Używając JIRA możesz tworzyć kartoteki pracowników czy też zarządzać projektami i zadaniami w swojej organizacji.

Wszystkie dokumenty w jednym miejscu

Jak już wspomniałam, JIRA Polska to oprogramowanie, za pomocą którego możesz zarządzać dokumentacją firmy. Jest to możliwe dzięki DMS, czyli Document Managment System. Do czego służy program? Dzięki niemu wszyscy Twoi pracownicy będą mogli w prosty sposób tworzyć elektroniczne dokumenty. Jednak to nie koniec zalet tej opcji. Za pomocą DMS będziesz mógł importować papierowe oryginały bezpośrednio ze skanera. Elektroniczny obieg dokumentów to bardzo wygodne i korzystne rozwiązanie. W ten sposób jest w stanie panować nad tym, kto ma dostęp do danego pliku. Poza tym JIRA Polska umożliwia też wgląd do wszystkich dokumentów o każdej porze. Warto jeszcze wspomnieć, że dokumenty z JIRY mogą zostać zintegrowane z systemem ERP, czyli systemami informatycznymi, które służą do zaawansowanego zarządzania zasobami firmy.

Kartoteka pracowników to nieodzowny element każdej firmy

Według wielu biznesmanów kartoteka pracowników to podstawa, bez której żadna firma się nie obędzie. Nic w tym dziwnego. W końcu pomaga ona zarządzać w prosty sposób danymi kadrowymi pracowników i przedsiębiorstwa. To doskonały sposób na gromadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, czy też urlopami. Również JIRA Polska ma taką usługę. Jest to ona integralna z modułem wymiany wiedzy, dzięki czemu w swojej firmie będziesz mógł nie tylko wyświetlać kartoteki pracowników, ale też książkę teleadresową. Poza tym możesz wysyłać wiadomości między pracownikami i grupami. Bardzo przydatny jest też kalendarz zespołowy, w którym znajdują się takie informacje jak: czas pracy personelu i urlopy.

Related Post