Gastronomia
Postaw na program Szef i miej pełną kontrolą nad swoim lokalem

Jesteś właścicielem lokalu gastronomicznego? W takim razie na pewno szukasz rozwiązań, dzięki którym możesz usprawnić pracę i lepiej zarządzać restauracją. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, czemu warto postawić na program Szef.

Narzędzie, które ułatwia zarządzanie

Prowadzenie własnej restauracji nie jest prostym zadaniem. Doskonale zdają sobie sprawę z tego wszyscy restauratorzy, którzy każdego dnia borykają się z problemami dotyczącymi tej branży. Na szczęście, na rynku jest wiele programów, dzięki którym praca całego personelu może być znacznie prostsza. Jednym z takich systemów jest Program Szef. Do czego służy te oprogramowanie? Za jego pomocą możesz prowadzić gospodarkę magazynową. System zapewni Ci dostęp do analiz oraz raportów, które nie tylko wspierają pracę kierownictwa, ale też pokazują na jakim etapie znajduje się firma. W ten sposób, mając pełny obraz sytuacji, możesz podejmować decyzje o charakterze strategicznym. Sam program Szef jest prosty w obsłudze. Zawdzięcza to swojej przejrzystej konstrukcji, dzięki czemu możesz w łatwy i intuicyjny sposób wykonywać działania.

Jakie funkcje ma to oprogramowanie?

Program Szef ma wiele przydatnych funkcji. Przede wszystkim pomaga on w rozliczaniu magazynów i zużycia surowców w nich zawartych. Za pomocą tego systemu możesz wprowadzać dokumenty dostaw PZ lub przesunięć międzymagazynowych MM. Poza tym oprogramowanie informuje o przekroczonych stanach minimalnych, maksymalnych i zalegających w magazynie. Dodatkową zaletą programu Szef jest to, że informuje on o przekroczeniu terminu przydatności produktów Jakby tego było mało to rozlicza także produkcję wyrobów gotowych i półproduktów.

Program Szef wspomaga pracę managera

Program Szef wspomaga pracę każdego managera lub właściciela. Za jego pomocą możesz definiować promocje, ceny lub przekazywać komunikaty. W ten sposób możesz ustalić tzw. happy hor lub stworzyć nową promocję, system lojalnościowy lub przesłać pracownikowi wiadomość, nie odchodząc od komputera. Oczywiście, system też ma możliwość nadawania uprawnień odpowiednim pracownikom. Dzięki temu masz pewność, że tylko wykwalifikowane osoby i zaufani pracownicy mają wgląd do danych Twojego lokalu gastronomicznego i nikt niepożądany nie będzie mógł ich zobaczyć.

Related Post