Zdrowie
Plastyka warg sromowych rozwiązaniem na kobiece problemy?

Obecnie bardzo modnym zabiegiem jest plastyka warg sromowych. Na czym polega zabieg i do kogo jest skierowany? Przeczytaj ten artykuł i znajdź odpowiedzi na te pytania.

Problem, któy rodzi kompleksy

Zbyt duże wargi sromowe mogą stanowić nie lada problem dla kobiety. Przede wszystkim znacznie utrudnione jest zachowanie prawidłowej higieny intymnej. Warto mieć także na uwadze, że kobiety, które uprawiają sport, mogą mieć trudności z uprawieniem niektórych sportów. Nie sposób nie wspomnieć o zmniejszonych doznaniach seksualnych, które mogą powodować frustracje nie tylko u kobiety, ale również u jej partnera. Aby temu zapobiec, dobrze jest skorzystać z pomocy specjalisty. Może on zalecić stosowanie specjalnych preparatów oraz wykonywanie odpowiednich ćwiczeń, które będą miały na celu zmniejszenie objętości warg sromowych. Niestety, skuteczność takich metod pozostawia wiele do życzenia. W większości wypadków konieczny jest zabieg plastyczny, który sprawi, że wargi sromowe staną się mniejsze. Medycyna plastyczna potrafi w tym przypadku zdziałać cuda. Na szczęście dla kobiet, które uskarżają się na zbyt duże wargi sromowe, zabieg taki jest stosunkowo niedrogi.

Na czym polega zabieg?

Plastyka warg sromowych polega na zmniejszeniu ich objętości. Przygotowanie do zabiegu jest krótkie, a sama operacja dokonywana jest przy znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest ona niemal całkowicie bezbolesna. Po udanym zabiegu konieczne jest przejście odpowiedniej rekonwalescencji.Przede wszystkim mowa tu o stosowaniu specjalistycznych preparatów, które sprawią, że stan warg sromowych po operacji plastycznej utrwali się. Nie da się ukryć, że dla wielu kobiet taki zabieg jest jedynym wyjściem z uciążliwej sytuacji. Efekty, które można uzyskać po takim zabiegu, są piorunujące. Z pewnością doceni je także partner seksualny kobiety. Warto przez pewien okres czasu pozostawać pod opieką poradni plastycznej, która utwierdzi nas w przekonaniu, że stan warg sromowych uzyskanych po operacji utrwali się. Zdecydowanie plastyka warg sromowych jest wskazana u kobiet, które z uwagi na uprawiany sport bądź inną aktywność życiową, odczuwają zbyt duży dyskomfort z uwagi na znaczne powiększenie warg sromowych większych lub mniejszych.

Related Post